pondelok 15. februára 2016

KIWI SMOOTHIE

Ahojte!
...babka doniesla kiwi...
Nebudeme si klamať. Cez prázdniny som priveľmi lenivá na to, aby som išla do obchodu. :D Preto sme sa so sestrou rozhodli vyskúšať náš vlastný recept na tento sladký a zároveň osviežujúci kiwi smoothie. Dúfam, že naše kuchárske schopnosti oceníte a tento recept sa vám bude páčiť. :)

Budeme potrebovať:
 • 8 kusov kiwi
 • 2 banány
 • sójové mlieko
 • 2 polievkové lyžice trstinového cukru
Najprv si kiwi dôkladne ošúpeme a nakrájame na menšie kúsky. Dáme ho do misky spolu so sójovým mliekom podľa chuti a môžeme mixovať! :)Ak používate ponorný mixér, nalejte dostatok mlieka na pokrytie celého kiwi. Inak to dopadne ako u nás dvoch nešikovných a viac smoothie zostane na stene ako v tej miske. :D


Potom nakrájame banány na malé kolieska, opäť pridáme do misky a následne rozmixujeme,Nakoniec pridáme dve lyžice cukru. Vďaka banánu je smoothie dosť sladký, ale ak chcete, pokojne môžete cukru pridať aj viac.
Potom už len stačí obsah misky preliať do džbánu a môžeme servírovať. Objem závisí od toho, koľko pridáte mlieka, ale 1,5 litra to bude určite.


Dobrú chuť!  :) 


4 komentáre:

 1. Dneska druhý článek o smoothie ! Já si ho snad budu muset zítra udělat ! Vypadá dokonale !

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Momentálne doma nemáme ani kiwi ani banány :D Ale vyzerá to super. Tiež mám rada smoothies a toto určite vyskúšam. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Tento članok vyzerá super. Smoothie mám veľmi rada a určite tento tvoj recept vyskúšam. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Akurat som ho vyskúšala , bol svieži a chutný :) určite mi zlepšil zvyšok dňa :)

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za komentáre! ♥